O mnie

Albert Tomaszewski – kilka słów o mnie i tym blogu

Nazywam się Albert Tomaszewski i jestem badaczem przedsiębiorczości i współczesnych organizacji. Na co dzień jestem wykładowcą SGH i doktorem zarządzania. Na tym blogu dziele się rzeczami, które mnie zaciekawiły i popchnęły do przemyśleń. Piszę o tym, co robię i co mnie „kręci”, czyli o: przedsiębiorczości, biznesie i edukacji. Najbliższa jest mi perspektywa nowych technologii, bo to jest kierunek z którego pochodzi najwięcej zmian.

Chcę inspirować innych i pobudzać do dyskusji, ale blog traktuję też bardzo pragmatycznie:

  • Kontakt i komunikacja. W swojej pracy spotykam wielu ludzi – chcę z nimi utrzymywać kontakt i komunikować się.
  • Dobre notatki. W temacie przedsiębiorczości i edukacji dzieje się dziś tak dużo, że pewne tematy zbyt szybko wypadają mi z głowy. Tego typu wątki krótko na bieżąco komentuję i referuję na tym blogu. Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się o nich dłużej pamiętać, a także zainteresować nimi innych.
  • Uporządkowanie swoich przemyśleń. Słowo pisane rządzi się swoimi prawami; narzuca pewien rygor i zmusza do głębszego zastanowienia się. Ten blog jest dla mnie impulsem do tego, żeby systematycznie poprawiać jakość mojej pracy.
  • Wyzwanie i zabawa. Dla osoby z mojego pokolenia otwarcie się na social media nie jest naturalnym odruchem. Ten blog jest nowym doświadczeniem, który wywołuje przyjemny dreszczyk emocji. Liczę na to, że to będzie dobra zabawa, która pozwoli z pierwszej ręki nauczyć się czego wartościowego o współczesnym świecie.

Zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.